Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Herhangi bir zarar gelmeden eşyalarınızın taşınma işlemini gerçekleştirmek için buradayız. Üstelik sizin yapmanız gereken tek şey bize güvenmek oluyor. Gündelik hayatta yaptığınız yapacağınız hiçbir işi yarım bırakmanız veya aksatmanız söz konusu değildir. Çok fazla yorulmadan hatta hiç yorulmadan bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınıza yaptığımız eşya sigortası ile olası bir problem yaşandığı zaman ne kadar zarara uğrarsanız uğrayın, bu zararınız şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Evden Eve Taşınma işlemi süresince, eşyalarınızın paketlenmesinden düzenlemesine kadar her aşamada sizinle beraber hareket ediyoruz.

Eşyalarınızı paketlediğiniz gibi bulacağınıza garanti veriyoruz. Diğer şirketlerden farklı olarak güven esaslı bir çalışma sistemine sahibiz. İşinin ehli elemanlarımız sayesinde sıfır hatasız bir evden eve taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizin için değerli olan eşyalarınız varsa eğer bir gün öncesinden bize haber verdiğiniz takdirde manevi değeri sizin için fazla olan eşyalarınıza veya bir hayvanınız varsa onlara çok daha fazla dikkat ediyoruz. Eşyalarınızı paketledikten sonra asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde nakliye aracımıza taşıyoruz. Hiçbir şekilde çarpma kırılma söz konusu olmadan eşyalarınızı tek parça halinde taşıyoruz.

Evden Eve Nakliye aracımıza yükledikten sonra sizinle beraber aracın kapılarını kapatıyoruz. Sonra yeni adresinize gittiğimizde nakliye aracının kapılarını sizin gözetiminizde açıyoruz. Siz olmadan aracın kapılarının açılması söz konusu bile olmuyor. Dolayısıyla eşyalarınızın kaybolması veya çalınması bu durumda mümkün değil. Nakliye aracının kapılarını açtıktan sonra kurulumu çok kolay olan asansörlü taşıma sistemimizi taşınacağınız binada yeni dairenizin balkonuna kuruyoruz. Daha sonra sizin onayınızı alarak nakliye aracının kapılarını açıyoruz. Eşyalarınızı paketlemeden önceki kadar sağlam bir şekilde yeni evinize ulaştırıyoruz.

Yeni evinize eşyalarınızı ulaştırmakla işimize bitti demiyoruz. Büyük ve iri olan eşyalarınızın yerlerini değiştirmede veya düzenlemede sizlere yardımcı oluyoruz. Yaptığımız işi baştan sona her şeyiyle yapıyoruz. Bu noktada diğer şirketlerden bizi ayıran sadece eşyalarınızı eski evinizden yeni adresinize taşımak değil. Yeni adresinizde de sizlere yardımcı oluşumuzdur. İşimiz sadece taşımak diyerek kenara çekilmiyoruz. Eğer sizler de eşyalarınıza sigorta yaparak evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmemizi istiyorsanız bizi seçmeniz yeterlidir. Sigortalı evden eve taşımacılık konusunda yardım alarak güvenilir bir şirketle çalışmak isterseniz, bizi aramanız yeterli olacaktır.